Zamana Ayak Uydurun

Mobil Platformda Yer Almak Neden Önemli?

Teknoloji zamanla değişiyor ve gelişiyor. Her geçen gün internetin kalitesi artıyor, hızlanıyor ve daha geniş kitlelere ulaşıyor. İş yeri sahibi olarak, zamana ayak uydurmalısınız. Mobil ticareti önemsemelisiniz; bunun en önemli nedeni ise daha fazla insanın akıllı telefon ve tabletlere sahip olması ve bu cihazlar ile internete bağlanmasıdır.

Mobil, insanların alışveriş alışkanlıklarını değiştiriyor. Aynı zamanda sizin, yerel hedef market içerisindeki yerinizi de etkiliyor.

Mobil artık bir trend değil, Ticaretin yeni yöntemidir!

Q-NAVI

Q-NaviSoft neler sunmaktadır?

Q-NaviSoft mobile ticaret ve mobil reklam platformu sunan bir yazılımdır.
Bu yazılımı satın alarak, mobil platformda fırsat oluşturabileceğiniz ve indirim verebileceğiniz www.lokalfirsat.com sitesinde ve lokalfirsat mobil uygulamasında yer alacaksınız.
Yaptığınız iş aynı kalacak, ancak daha fazla müşteri online platformdan ya da mobil platformdan sizi bulacak.

Q-NAVI

Rakiplerinize Karşı
Üstünlük Kazanın

Neden Q-NaviSoft?

Artış Gösteren Mobil İnternet Kullanımı
Daha fazla insan alışveriş yapmak için mobil platformları tercih ediyor ve bu sizin için daha fazla müşteri demektir

Rakiplerinize Ayak Uydurun
Eğer rakipleriniz mobil platformda ise ve siz değilseniz, rakiplerinizin potansiyel müşterilerinizi çekmesine izin vermiş olursunuz.

Düşük Maliyet
Kendi mobil ticaret sistemini oluşturmak, uygulama satın almak ve mobil reklam platformu yaratmak size en az 50 bin dolara mal olacaktır. Fakat Q-NaviSoft ile 500 doların altında bir meblağa mobil çözüm platformuna sahip olabilirsiniz.

Artan Online Satış Oranları
Mobil satış platformları, müşterileri hareket halindeyken satın alıma yönlendiriyor. Artık hiçbir müşteri bir şey satın almak için mağazaya gitmeyi ya da bilgisayar aracılığıyla satın almayı beklemiyor, mobil platformdan satın alımı gerçekleştiriyor.

Cazip Fırsat
Satın almadan önce online platformda karşılaştırma yapan müşteriler, sizin sunacağınız cazip teklifler ile sizi tercih edecek.

Q-NaviSoft ile mobil platformda ihtiyacınız olan her şeye sahip olacaksınız.

Mobil platformda yer al; daha fazla müşteri kazan

Q-NaviSoft’un akıllı harita sistemi ve benzersiz navigasyonu ile müşteriler kolaylıkla üye iş yerlerini bulabilmektedir. Yazılımı satın alıp aktifleştirdiğinizde, yerel müşterilerin sizi görebileceği ve kolaylıkla bulabileceği akıllı harita sisteminde yerinizi alacaksınız. Müşteriler ülke, şehir, ürün ya da hizmet kategorisi seçimine göre hedef iş yerlerini bulabilmektedir. Ayrıca yerel fırsat ve indirimleri kolaylıkla aratıp siz değerli üye iş yerlerine ulaşabilirler. Müşteri, harita üzerinde işletmenizin üzerine tıkladığında, websitesi, video, sosyal medya hesabı gibi sizin vermek istediğiniz tüm bilgileri görebileceği sayfaya yönlendirilmektedir. Fırsat yayınlayın, indirim verin ve navigasyon müşteriyi size getirsin.

Geo-Commerce

Müşteri Veri Tabanı Nasıl Oluşturulur?

Fırsat ya da indirimden faydalanıp iş yerinize gelen müşteriler otomatik olarak sizin veri tabanınıza kayıt edilir.

Sadece iş yeri kodunuzu taratın ve müşteriler veri tabanınıza eklensin. Ayrıca kod okutmadan müşteri olan kullanıcıları ise sistem rastgele üye iş yerlerinin veri tabanına atamaktadır.

Böylelikle, aktif müşteri listesine sahip olacaksınız.

Müşterilerinize
kolaylıkla ulaşın!

Tüketicilerin yanından ayırmadığı eşyaların başında mobil cihazlar geliyor. Bu günlerde müşterilere ulaşmanın en iyi yolu mobil platformdur.

Q-NaviSoft ile;
Veri tabanınızda kayıtlı olan müşterilere anında ulaşın,
İş yerinizin yakınında bulunan müşterilere anında ulaşın,
Müşterilerinizin cep telefonlarına cazip fırsatlar, indirimler ve reklamlar gönderin,,
Elektronik broşür yayınlayın ve istediğiniz zaman düzenleyin,
İşinizin reklamını yapan canlı videolar gönderin,

Eski nesil plastik müşteri kartlarını iptal ettik ve kod teknolojisi sayesinde bu kartı akıllı telefonlara aktardık.

Sistemde fırsat oluşturduğunuzda, yazılım otomatik olarak bir fırsat kodu oluşturmaktadır. İstediğiniz kadar fırsat kodu oluşturabilirsiniz. Müşteriler fırsat satın aldığında, müşterilere bu fırsat kodları gönderilmektedir. İş yerinize gelen müşterinin fırsat kodunu Mobil POS Cihazı ile tarattığınızda, müşteri fırsattan faydalanacaktır.
Lokalfirsat Kurumsal uygulamasını cep telefonunuza ya da tabletinize ücretsiz olarak indirin ve herhangi bir ücret ödemeden cep telefonunuzu ya da tabletinizi bir Mobil POS Cihazına dönüştürün.

Lokalfirsat.com

Beaconneqt İş Ortağı
Olmak İster Misiniz?

Beaconneqt International olarak, değerli partnerlerimize kendi sosyal ticaret işlerini kurmaları için en iyi fırsatı sunuyoruz. Siz de bulunduğunuz şehirde ya da ilçede Beaconneqt Bayisi olmak istiyorsanız, lütfen bizimle ya da size en yakın iş ortağımız ile iletişime geçiniz.

Oluşturduğu mobil reklam ve mobil ticaret platformu ile gün geçtikçe ciro kaybeden binlerce işletmenin satışlarını, müşterilerini ve dolayısıyla gelirlerini artırmayı hedefleyen Beaconneqt, siz değerli iş ortaklarımıza bu gelişen piyasada yer alma fırsatı sunmaktadır. Güvenli bir maddi gelecek oluşturmanız için en büyük yardımcınız Beaconneqt olacaktır.

Biz Kimiz

Günümüzde neredeyse her işlemi mobil telefon ile halledebiliyoruz. Akıllı cihazlarla alışveriş yapabilir, banka işlemlerinizi halledebilir, seyahat programınızı ayarlayabilir, televizyon izleyebilir, kitap okuyabiliriz. Mobil cep telefonu kültürü kitleleri devralma yönünde hızla ilerliyor. Değişen, gelişen teknoloji ve internetin yaygınlaşması ve hızlanması sayesinde 5-10 yıl önce var olmayan işler karşımıza çıkabiliyor. İş kurmak için harika bir fikrin yanı sıra mükemmel bir zamanlama da gerekmektedir. Biz, dünya çapında çoklu konsept ile böylesine benzersiz bir iş modeli oluşturan ilk şirketiz.


Beaconneqt Türkiye’de kuruldu. Mobil ticaret alanında çalışmalarına hızla devam etmekte, Türkiye de oluşturulan mobil ticaret platformu modelini en kısa sürede tüm dünya ülkelerine uygulamayı hedeflemektedir. Bayilik sistemine benzeyen bir yapıda çalışan mobil ticaret platformu ile piyasalara yeni bir soluk getirmek amaçlamaktayız. Mini Franchising modeli adını verdiğimiz ticaret modeli ile 2014 yılı Kasım ayında çalışmalara başladık.


Şirket olarak sizlere binlerce dolar harcamanıza gerek kalmayacak harika bir mobil ticaret yazılımı sunuyoruz.

İletişim

Sizin başarınız bizim başarımızdır.

Adres

Konutkent Mh. 3029 Cd.

No:3 Azel Kule Kat.20 D.105

Çankaya / Ankara

İletişim

+90 (850) 304 11 12